Technik Serwisu ds. IT

Opis stanowiska:

  • Naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego (PC, Laptopy)
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i aplikacyjnego
  • Testowanie, diagnoza, wygrzewanie sprzętu
  • Wymiana podzespołów
  • Przygotowanie sprzętu
  • Wsparcie pozostałych działań informatycznych

Profil kandydata:

  • Znajomość budowy komputera, laptopa, serwera (nie konieczna)
  • Doświadczenie w montażu i demontażu urządzeń (nie konieczne)
  • Znajomość systemów operacyjnych Microsoft, Linux (może ale nie musi)
  • Dobre zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta (nie konieczne)
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • determinacja i konsekwencja w osiąganiu ustalonego celu
  • dobra organizacja pracy, dobra pamięć i kojarzenie faktów
  • komunikatywność

Dołączając do nas:

  • Znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Będziesz pracował w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera
  • Rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach

Zapewniamy:

  • Pracę na umowę zlecenie przez pierwsze trzy miesiące, później umowę o pracę
  • Pełne wdrożenie w zawód, uczymy od podstaw
  • Jasna ścieżka kariery
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Smaczną kawę i świeże owoce w biurze,
  • Dostęp do świeżego tlenu
  • Dostęp do konsoli