Zbigniew Kryśkiewicz

Założyciel i właściciel marki Pcexperts. Zajmuję się szeroko pojętymi aspektami związanymi z sektorem IT. Współpracował z zagranicznymi instytutami państwowymi, korporacjami i przedsiębiorstwami, koordynując projekty informatyczne w Niemczech, Portugalii i Polsce. Projektował i odpowiadał za struktury wewnętrzne IT, między innymi drogi rozwoju, polityki bezpieczeństwa, optymalizację i automatyzacje procesów IT. Obecnie odpowiada za zarządzanie strategiczne spółki.

Emil Godos

Współwłaściciel marki Pcexperts. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży IT. Zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań sieciowo-serwerowych dla szerokiego przekroju branż. Planuje i dobiera zabezpieczenia informatyczne do skali przedsiębiorstwa oraz specyfiki branży klienta. Zajmuje się strategią, kierunkiem oraz rozwojem szeroko pojętego IT klientów Dataone Polska.

Paweł Popłoński

Współzałożyciel marki Pcexperts. Obecnie w szaragach jako wsparcie projektowe i prace serwisowe u naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, ze klienci zawsze są zadowoleni z jakości świadczonych usług.

Grzegorz Piotrowski

Koordynator ds Serwisu i serwisant posiadający wieloletnie doświadczenie w naprawach  ……